autoskup79@tlen.pl
505-506-502
nie czekaj,
zadzwoń jeszcze dziś!

Skup samochodów w Kielcach

Jako wiodący skup samochodów w Kielcach zapewniamy najlepsze warunki odsprzedaży dla klienta. Nie pobieramy żadnych prowizji i dodatkowych opłat za transakcję, a w ramach odkupu gwarantujemy załatwienie wszelkich formalności związanych ze sprzedażą samochodu, ubezpieczeniem i odbiorem auta z ustalonego miejsca.

Nasz auto skup w Kielcach znany jest z wysokiej jakości obsługi, dzięki której każdy nasz Klient jest zadowolony, ceniąc sobie poświęcony czas na finalizację transakcji. Z naszej strony staramy się dochować ustalonych terminów jak również przeprowadzić wycenę, transakcję i odbiór auta w jak najkrótszym czasie z satysfakcją dla obydwu stron.

Obsługujemy klientów z południowo-wschodniej części kraju, w szczególności zamieszkujących Kielce. Zachęcamy do współpracy również firmy, zapewniamy skup samochodów po okresie leasingu, w tym samochodów uszkodzonych.

Nasza oferta odkupu to najszybszy sposób na sprzedaż samochodu powypadkowego, uszkodzonego, jak również każdego samochodu używanego. Wszystkie samochody kupujemy za gotówkę, co podnosi atrakcyjność naszej oferty.

 
znajdziesz nas tu:
zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej
505-506-502
HOME OFERTA OFERTA DLA FIRM WARTO WIEDZIEĆ O NAS
Copyrights 2013 autoskup79.com.pl
grafika Daniel Małek kodowanie Daniel Łyciuk