autoskup79@tlen.pl
505-506-502
nie czekaj,
zadzwoń jeszcze dziś!

Skup samochodów w Krakowie

Nasza firma działa w branży motoryzacyjnej oferując skup samochodów w Krakowie na bardzo atrakcyjnych warunkach. Skupujemy samochody za gotówkę, szybko i sprawnie w pełni profesjonalnie! Nasza firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i firmy i instytucje odsprzedające flotowe samochody po leasingowe. Zapewniamy profesjonalny i zorganizowany auto skup w Krakowie niezależnie od stanu technicznego samochodu.

W zakresie naszej oferty znajduje się wycena wartości samochodu, jak również formalności związane ze sprzedażą i zakupem auta jak na przykład wypowiedzeniem ubezpieczenia co pozwala zaoszczędzić wiele czasu naszym klientom.

Obszarem działania naszego skupu jest Kraków oraz pobliska okolica, gwarantujemy w granicach miasta odbiór samochodu w cenie, również aut uszkodzonych.

Nasz skup aut dedykowany jest osobom prywatnym oraz przedsiębiorcom zapewniając możliwość odsprzedaży niemalże każdego samochodu wyprodukowanego po 1995 roku. Do skupu przyjmowane są samochody w wersji angielskiej, sprowadzane spoza Polski, jak również samochody i wraki powypadkowe, uszkodzone itp. Zadzwoń do nas, a przekonasz się, że nasza oferta jest bezkonkurencyjna!

 
znajdziesz nas tu:
zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej
505-506-502
HOME OFERTA OFERTA DLA FIRM WARTO WIEDZIEĆ O NAS
Copyrights 2013 autoskup79.com.pl
grafika Daniel Małek kodowanie Daniel Łyciuk