autoskup79@tlen.pl
505-506-502
nie czekaj,
zadzwoń jeszcze dziś!

Skup samochodów w Nowym Sączu

Jeżeli nie potrafisz sprzedać z sukcesem samochodu, zależy ci na czasie, masz rozbity samochód, nasz auto skup zapewnia komfortowy odkup w dobrej cenie. Skupujemy lokalnie samochody używane płacąc gotówką, oferując korzystne ceny bez ukrytych kosztów i prowizji.

W kręgu zainteresowania naszego skupu są samochody osobowe oraz dostawcze z roczników od 1995 roku wzwyż bez względu na markę samochodu, typ i stan techniczny, czy wizualny. Przyjmujemy samochody uszkodzone, jak i sprawne, po kolizjach.

Zaletą, jaką się odznacza na tle konkurencji skup samochodów w Nowym Sączu jest kompleksowość transakcji wraz z formalnościami związanymi z ubezpieczeniem, rejestracją itp. Nasza oferta to przede wszystkim auto skup w Nowym Sączu, jednakże nasza firma skupuje samochody również spoza miasta.

Atutem oferty naszego skupu są korzystne dla klienta ceny, sprawność obrotu pojazdem, szybkość sfinalizowania transakcji oraz szeroki wachlarz pojazdów, jakie skupujemy, niezależnie od ich stanu.

Współpracujemy z przedsiębiorcami nabywając samochodu po leasingowe zarówno na terenie miasta Nowy Sącz, jak i całego kraju. Zapraszamy do składania zapytań i kontaktu telefonicznego.

 
znajdziesz nas tu:
zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej
505-506-502
HOME OFERTA OFERTA DLA FIRM WARTO WIEDZIEĆ O NAS
Copyrights 2013 autoskup79.com.pl
grafika Daniel Małek kodowanie Daniel Łyciuk