autoskup79@tlen.pl
505-506-502
nie czekaj,
zadzwoń jeszcze dziś!

Skup samochodów w Radomiu

Wyróżnikiem naszej oferty jest skup samochodów używanych za gotówkę. Tylko u nas zapewniona jest pewność transakcji, czyste zasady i warunki skupu. Nie pobieramy opłat i nie dodajemy ukrytych kosztów usługi, a nasze ceny są wyjątkowo konkurencyjne.

Oferując naszym klientom maksymalny komfort odsprzedaży samochodu zapewniamy wysoką jakość obsługi, kompetentny personel, miłą atmosferę współpracy, jak również załatwienie niezbędnych formalności związanych ze zbyciem pojazdu, rejestracją i ubezpieczeniem itp. Zapewniamy skup samochodów w Radomiu i okolicy, również odkup od firm, samochodów po okresie leasingu pojedynczo jak również całej floty pojazdów.

Nasz auto skup w Radomiu przyjmuje samochody osobowe i dostawcze, sprawne, jak i uszkodzone, w tym pojazdy po wypadkach i kolizjach, jak i auta sprowadzane zza granicy. Jedynym ograniczeniem w odkupie jest minimalny rok produkcji 1995.

Jeżeli poszukujesz rzetelnej firmy skupującej samochody na terenie miasta Radom zadzwoń do nas! Tylko u nas sprzedasz samochód w jeden dzień. Korzystając z naszych usług nie musisz martwic się o wycenę pojazdu, jego dostawę itp. tym zajmuje się nasz skup!

 
znajdziesz nas tu:
zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej
505-506-502
HOME OFERTA OFERTA DLA FIRM WARTO WIEDZIEĆ O NAS
Copyrights 2013 autoskup79.com.pl
grafika Daniel Małek kodowanie Daniel Łyciuk