autoskup79@tlen.pl
505-506-502
nie czekaj,
zadzwoń jeszcze dziś!

Skup samochodów w Rzeszowie

Kiedy nie wiesz co zrobić z używanym samochodem, uszkodzonym pojazdem po kolizji lub chcesz szybko spieniężyć swój samochód zapraszamy do współpracy. Nasz skup samochodów w Rzeszowie gwarantuje najlepsze warunki transakcji, również korzystną ofertę cenową na samochody powypadkowe i uszkodzone, bez opłaconego ubezpieczenia, czy z niekompletną dokumentacją. Szybkość finalizacji skupu to dla nas priorytet, dlatego tez dokładamy wszelkich starań, by uzgodnienie warunków sprzedaży odbywało się sprawnie i z korzyścią dla klienta.

Miasto Rzeszów jest głównym terenem naszej działalności, aczkolwiek nie jedynym. Interesują nas samochody używane w każdym stanie, z roczników od 1995 i młodsze aż po 2013 rok.

Nasza firma to najlepszy auto skup w Rzeszowie, poza atrakcyjnym cennikiem zapewniamy naszym klientom fachową wycenę oraz minimum formalności w jak najkrótszym czasie realizacji transakcji odsprzedaży auta, bez względu na stan pojazdu, jego jezdność, aktualny kraj rejestracji itp. Posiadając doświadczenie we współpracy z firmami chętnie podejmujemy odkup samochodów po leasingowych, udział w przetargach i aukcjach całej floty pojazdów. Gwarantujemy satysfakcje z wyboru naszej firmy!

 
znajdziesz nas tu:
zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej
505-506-502
HOME OFERTA OFERTA DLA FIRM WARTO WIEDZIEĆ O NAS
Copyrights 2013 autoskup79.com.pl
grafika Daniel Małek kodowanie Daniel Łyciuk